poniedziałek, 30 września 2013

testmetoo.com

 Przeszukując dzisiejszą pocztę elektroniczną natknęłam się na maila z nowego portalu testmetoo.com . Na pewno nie jedna z Was jest testerką na różnych portalach np. samplecity.pl itp.
Przeszukując stronkę i oczywiście po przeczytaniu regulaminu strony, postanowiłam się zarejestrować - może któraś z Was już tam jest ! Portal reklamuje się znanymi markami np. Lirene, Mixa, Dr Irena Eris, Loreal. Do testów reklamują produkty tj.: kosmetyki, art. spożywcze, aparaty fotograficzne, odtwarzacze muzyczne, perfumy, golarki itd. Z ciekawości zarejestrowałam się tam, żeby na własnej skórze przekonać się jak działa portal.
Uwaga! Rejestracja, członkostwo oraz wysyłka produktów dla użytkowników jest bezpłatna!


Co o stronie piszą Administratorzy:
TestMeToo to portal, którego celem jest przybliżenie konsumentów do produktów i ich producentów. Uważamy, że to użytkownicy powinni sprawdzać, oceniać i polecać dobre produkty.
Chcemy stworzyć obiektywny wyznacznik - kierunkowskaz, które produkty są na rynku naprawdę dobre i sprawdzone. Każdy produkt może otrzymać i testować równocześnie nawet kilkaset osób. Dzięki temu opinie o nim są opiniami prawdziwych konsumentów,
a nie jury lub kilkuosobowej komisji.
TestMeToo to przede wszystkim społeczność świadomych konsumentów-testerów. Dzięki przygotowanej platformie możecie polecać znajomym sprawdzone przez siebie - dobre produkty.
Pozytywnie ocenione przez Was produkty otrzymują znak "Sprawdzony, Polecamy", który znajdziecie na ich opakowaniach. Dzięki temu podczas zakupów w łatwy sposób rozpoznacie to, co zostało sprawdzone i pozytywnie ocenione przez osoby takie jak Ty. Wyróżnione produkty będziemy prezentować także na stronie TestMeToo.com
Co sądzicie o takich stronach ? Jesteście już gdzieś testerkami ??