wtorek, 8 października 2013

Projekt DENKO - maskara RIMMEL

Skończyłam właśnie pierwszą mascarę RIMMEL SCANDALEYES i wiecie co ?
Chyba pobiegnę po następną identyczną !


 Co pisze producent ?

"Tak duża, a jednocześnie tak precyzyjna- szczoteczka MaxDensity odkrywa rzęsy, których nigdy się nie spodziewałaś. Formuła ekstremalnej czerni daje 30% gęstsze rzęsy a więcej włosków na szczoteczce chwyta i pokrywa nawet najmniejsze rzęsy. Rozczesuje grudki, aby nadać doskonałe wykończenie. O maksymalnie głębokiej czerni."

Uwielbiam czarne tusze do rzęs- w sumie innych kolorów nie używałam. Mascara jest w kolorze 003 extreme black - rzeczywiście czerń jest mega głęboka.

Plusy: szczoteczka jest świetna - dokładnie rozdziela i pokrywa rzęsy tuszem. Po jednorazowej aplikacji zyskały na objętości i wydłużeniu. W ciągu dnia tusz nie obsypuje się. Ponadto ma wygodną w użyciu szczoteczkę. Starcza na baardzo długo - skończył się po ponad 3 miesiącach codziennego używania. Przystępna cena- 12ml tuszu za 30zł, ale można często kupić go w promocji np. w Rossmannie.

Minusy: we wnętrzu opakowania nie ma rowków ściągających nadmiar tuszu ze szczoteczki i trzeba samemu to robić o brzeg opakowania - przez to czasami skleja rzęsy. 

Ogólnie rzecz biorąc to chyba najlepsza mascara z jaka miałam doczynienia.
 Na pewno kupię kolejną :)